Najlepsze gry, aplikacje, tapety i dzwonki!


Witamy w Funnerz

Funnerz.com to internetowa gra zręcznościowa, w której członkowie rywalizują ze sobą, aby odpowiedzieć na pytania o trivia w jak najkrótszym czasie. Gra jest zatem dobrym połączeniem wiedzy, dobrej pamięci i ciekawostek. Ale ostatecznie chodzi o umiejętności.

Dzięki Funnerz.com można także wygrywać wspaniałe produkty. Co tydzień odbywa się aktywny konkurs, w którym można wygrać inną nagrodę. A jeśli jesteś graczem, który uzyskał najwyższą punktację po zakończeniu konkursu, wygrywasz produkt!

Osoby stojące za Funnerz.com to wyjątkowe połączenie unikalnych przedsiębiorców, ekspertów od reklamy cyfrowej i dużych międzynarodowych właścicieli sklepów internetowych. Wszyscy partnerzy wcześniej współpracowali z usługami członkowskimi online i jesteśmy dumni z naszych członków i naszej usługi. Funnerz.com to nazwa handlowa Triple Tonic B.V.

Prizes

Winners – 2020

FAQ


1. Jak mogę się dowiedzieć, którą usługę subskrybuję lub jak uzyskać więcej informacji na temat usługi?

Aby uzyskać więcej informacji na temat usługi związanej z 5-cyfrowym krótkim kodem, wpisz tekst POMOC. Otrzymasz informacje o nazwie usługi, cenie, stronie pomocy technicznej, rodzaju subskrypcji, rodzaju zawartości, numerze 0800 i datach odnowienia.

2. Jak mogę natychmiast się wypisać?

Aby natychmiast zatrzymać subskrypcję, w słowach STOP 5-cyfrowy krótki kod, z którego otrzymujesz wiadomości. Powinieneś otrzymać wiadomość potwierdzającą, że nie jesteś subskrybentem. Nie będziesz już otrzymywać żadnych wiadomości. Tylko jedna codzienna wiadomość, która została już dostarczona do przewoźnika, może zostać dostarczona po rezygnacji z usługi

3. Nie wiedziałem, że muszę zapłacić za usługę:

Jasno komunikujemy się we wszystkich naszych reklamach (na naszej stronie internetowej, w naszych reklamach i w naszej wiadomości powitalnej, zarówno wizualnie, jak i / lub ustnie), jaka jest cena za wiadomość i w jaki sposób ludzie mogą zrezygnować z naszej usługi.

4. Nigdy nie subskrybowałem żadnej z twoich usług:

Nasze usługi można subskrybować tylko wtedy, gdy zostanie dokonana podwójna rejestracja na subskrybowanym telefonie. Oznacza to, że użytkownik musi dwukrotnie potwierdzić swoje żądanie subskrypcji. Można to zrobić tylko wtedy, gdy użytkownik ma aktualny telefon, ponieważ wyślemy instrukcje w wiadomości tekstowej do tego telefonu dotyczące potwierdzenia subskrypcji. Należy również pamiętać, że wyraźnie komunikujemy się we wszystkich naszych reklamach (na naszej stronie internetowej, w naszych reklamach i w wiadomości powitalnej, zarówno wizualnie, jak i / lub ustnie), że musisz być prawnym właścicielem i płatnikiem rachunków, aby dokonać subskrypcji.